Nebezpečné lži

Fitzpatricková Becca

Poté, co se stane svědkyní vraždy, je středoškolačka Stella Gordonová v zájmu své bezpečnosti poslána do Nebrasky, což se jí ani trochu nezamlouvá. Najednou je pro ni těžké být neustále ve střehu a brzy si musí poradit s opravdovou hrozbou. Její nepřátelé jsou blíž, než si myslí.
Poté, co se stane svědkyní vraždy, je středoškolačka Stella Gordonová v zájmu své bezpečnosti poslána do Nebrasky, což se jí ani trochu nezamlouvá. Najednou je pro ni těžké být neustále ve střehu a brzy si musí poradit s opravdovou hrozbou. Její … číst dále
Není skladem
PPL - MAX 35 kg: 129 Kč
Osobní odběr Praha 8 : 10,00 Kč
PPL na Slovensko - MAX 35 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 69,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 30 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 30 kg: 69,00 Kč
Osobní odběr Praha 8 - Vánočně zabaleno: 99,00 Kč
Osobní odběr Praha 8 - Vánočně zabaleno - Pro děti: 99,00 Kč
Kód0293902
NakladatelstvíEgmont
Počet stran352
Jazyk19
Rok2016
Typ produktuBrožovaná kniha
EAN9788025237915
Běžná cena s DPH 349 Kč
Ušetříte 67 Kč
282 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Produkt nebyl hodnocen
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
Podrobnosti
Když se sedmnáctiletá Estella stane svědkyní vraždy, netuší, že to pro ni bude znamenat změnu identity. Najednou už není Estella, ale Stella z programu na ochranu svědků. Jejím novým domovem je jedno maloměsto v Nebrasce, kde nekonečná kukuřičná pole jsou pro ni stejně nic neříkající jako její nový život. Nevidí důvod, proč být ke svému okolí tolerantní, nebo dokonce milá. Její postoje i opatrnost se mění, když se sblíží s Chetem, pohledným kovbojem. Brzy však zjistí, že není radno polevovat v ostražitosti, nepřátelé jsou blíž, než si myslí… Becca Fitzpatrick má na svém kontě už šest knih, z nichž čtyři patří do série Zavržený známé především teenagerům, pátá se pod názvem Černý led stejně jako její současná novinka Nebezpečné lži řadí mezi thrillery. Projevuje se svižným stylem a silnými, dobře pamatovatelnými charaktery, rovněž i dospívajícími hrdiny. Své přednosti neopomněla uplatnit ani na své nejnovější dílo.   Příběh je psán ich-formou, snaží se fungovat s co nejméně popisy a kromě obvyklé linky, která by se od thrilleru dala očekávat (a která se v tomto případě dá bohužel celkem snadno odhadnout), se zabývá i závažnějšími tématy, jako jsou drogy a vztahy v rodině, přičemž důležitou úlohu zde hraje i proměna charakteru. Na vývoj příběhu je čtenář při čtení přirozeně zvědavý, konec je pak už jen třešničkou na dortu.   I když by si Nebezpečné lži mohli přečíst i starší čtenáři, primárně tato kniha cílí především na dospívající. Autorka zde neopomněla detektivní zápletku, několik ožehavých témat související především s rodinou, ani romantiku, bez toho, aby se čtenář cítil vůči hlavním hrdinům trapně. V konečném důsledku se o knize dá hovořit jako o young adult literatuře s esencí thrilleru. Pro příznivce Beccy Fitzpatrick skvělý nášup a pro dcery nebo mladší sestry dar, který určitě nic nepokazí.