Nikdo nemá alibi

Čechura Rudolf

Rudolf Čechura rozehrává ve dvou detektivních novelách pátrání známé dvojice Holmes a Watson, i když v trochu obráceném významu. První z nich – Nikdo nemá alibi – se odehrává v Londýně a vyšla poprvé a naposledy v brožovaném vydání v nakladatelství Práce v roce 1969. Druhá – Dobře časovaná vražda – z prostředí pražského Rozhlasu vycházela pouze na pokračování ve Světě v obrazech, knižně už za normalizace vyjít nesměla.
Rudolf Čechura rozehrává ve dvou detektivních novelách pátrání známé dvojice Holmes a Watson, i když v trochu obráceném významu. První z nich – Nikdo nemá alibi – se odehrává v Londýně a vyšla poprvé a naposledy v brožovaném vydání v nakladatelství … číst dále
Není skladem
PPL - MAX 30 kg: 99,00 Kč
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL na Slovensko - MAX 30 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 49,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 20 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 20 kg: 69,00 Kč
Kód0060701
NakladatelstvíMladá fronta
Počet stran256
Jazykčeština
Rok2013
Typ produktuVázaná kniha
EAN9788020428318
Běžná cena s DPH 229 Kč
Ušetříte 46 Kč
183 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Produkt nebyl hodnocen
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
PopisPodrobnosti
Rudolf Čechura rozehrává ve dvou detektivních novelách pátrání známé dvojice Holmes a Watson, i když v trochu obráceném významu. První z nich - Nikdo nemá alibi - se odehrává v Londýně a vyšla poprvé a naposledy v brožovaném vydání v nakladatelství Práce v roce 1969. Druhá - Dobře časovaná vražda - z prostředí pražského Rozhlasu vycházela pouze na pokračování ve Světě v obrazech, knižně už za normalizace vyjít nesměla.
Český spisovatel a scenárista, držitel několika ocenění. To je Rudolf Čechura narozený v roce 1931. Právě od něj vám naše knihkupectví už brzy nabídne knihu, která se zařadí mezi české krimi a detektivky. Pokud literaturu nechcete zmeškat ani vy, již teď si poznačte datum 3. března. V ten den Mladá Fronta vydá dílo Nikdo nemá alibi. Rudolf Čechura svůj život začal pozvolna a nenápadně. Nejprve studoval obchodní akademii v Chomutově a maturoval na pedagogickém gymnáziu v Jihlavě. Později pracoval jako učitel a poté ředitel národní školy. V roce 1960 pak začal působit v Československém rozhlase a my bychom mohli říct, že jeho literární tvorbu započala především práce redaktora v časopise Věda a technika mládeži, u které vydržel dobrých 13 let. V tu dobu se věnoval také tvorbě pro děti, snad každý z nás jistě zná legendární příběhy Maxipsa Fíka. Kromě tvorby pro děti se Rudolf Čechura samozřejmě zabývá i literaturou pro dospělé, je také propagátorem Sherlocka Holmese v České republice, patří dokonce mezi tři zakladatele České společnosti Sherlocka Holmese. A o čem tedy vypráví jeho další kniha nazvaná Nikdo nemá alibi? Tato literatura je úzce spjatá právě s postavou Holmese. Rudolf Čechura ve dvou detektivních knihách přináší pátrání právě známé dvojice Holmes a Watson, přičemž první z knih, Nikdo nemá alibi, se odehrává v Londýně. Pokud spolu s námi chcete pátrat i vy, pak literaturu nepřehlédněte v knihkupectví Beletrie.eu. Kniha Nikdo nemá alibi byla poprvé a naposledy vydána v roce 1969, druhé dílo nazvané Dobře časovaná vražda z prostředí pražského Rozhlasu bylo vydáváno pouze na pokračování. Nenechte si proto už začátkem března ujít jedinečnou detektivku o 256 stranách.