O společnosti

Vážení přátelé literatury, knih a dobrého čtení vůbec. Rádi bychom Vás přivítali na stránkách našeho internetového knihkupectví. I když u nás nenajdete dřevěné police plné zaprášených knih, věříme, že naše intuitivní rozdělení knižních a dalších kategorií, tedy vlastně taková malá databáze knih, vám umožní stejně bezproblémově vyhledat knihu, dárek, hračku či hru, kterou hledáte. Místo reklamních stojanů si můžete prohlédnout naše internetové bannery, jež vás upozorní na největší novinky stejně jako na probíhající akce a soutěže. Pokud vás zajímají knižní novinky můžete se zaregistrovat a pravidelně dostávat informace o vyšlých novinkách. Pevně doufáme, že se naše virtuální knihkupectví stane Vaší oblíbenou adresou při surfování po internetu. I když vybraná a koupená na internetu, zůstává kniha stále tím čím vždy byla: zábavou, vzděláním, povzbuzením a poznáním v jednom. Vždyť kniha je kulturní artefakt, který podpírá každou rozvinutou kulturu jako mohutný a pevný pilíř.


Protože sami milujeme knihy již od útlého mládí přetvořili jsme internetové knihkupectví Beletrie.eu v moderní, přehledné a přesto jednoduché knihkupectví. Na nevelké ploše monitoru Vašeho počítače jsme schopni Vám nabídnout obrovský sortiment s více než dvěma sty tisíci tituly, které často ani v kamenném knihkupectví nenajdete.  Doufáme tedy, že pro vás nákup v našem knihkupectví bude nejenom příjemný, ale i přínosný. 


Vámi objednané knihy, Vážení čtenáři, dostáváte do rukou do 48 hodin od objednání. Jelikož úzkostlivě dbáme na kvalitu dodávaných knih, klademe důraz na balení, jehož technologii neustále zdokonalujeme. Navíc, Vámi objednané knihy procházejí až sedminásobnou kontrolou předtím, že vám je odešleme.


Každý den přibývají nové tituly, které najdete v novinkách u každé kategorie. 


Užijte si svou návštěvu u nás 😊