Obnažená

Day Sylvia

Romanticko-erotický román První část ohlášené série Crossfire Je možné, aby dva emocionálně labilní a minulostí poznačení lidé, jimiž jsou milionář Gideon Cross a mladičká Eva Tramellová, navázali vztah – a udrželi si ho? Hluboké citové pouto mezi nimi sice vznikne, je však natolik zvláštní, že v jistých momentech se jejich vztah dá přirovnat k boji kdo s koho. Často je před rozchodem zachrání jen tělesná touha, protože jeden druhého až démonicky přitahují. Román v zahraničí zaznamenal velký úspěch, práva se prodala do 34 zemí, a stal se mezinárodním bestsellerem.
Romanticko-erotický román První část ohlášené série Crossfire Je možné, aby dva emocionálně labilní a minulostí poznačení lidé, jimiž jsou milionář Gideon Cross a mladičká Eva Tramellová, navázali vztah – a udrželi si ho? Hluboké citové pouto … číst dále
Není skladem
PPL - MAX 35 kg: 129 Kč
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL na Slovensko - MAX 35 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 69,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 30 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 30 kg: 69,00 Kč
Osobní odběr Praha 8 - Vánočně zabaleno: 99,00 Kč
Osobní odběr Praha 8 - Vánočně zabaleno - Pro děti: 99,00 Kč
Kód0056993
NakladatelstvíFortuna Libri
Počet stran344
Jazykčeština
Rok2012
Typ produktuVázaná kniha
EAN9788073216771
Běžná cena s DPH 349 Kč
Ušetříte 70 Kč
279 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Průměrné hodnocení
100 %
Hodnoceno 1×
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
PopisPodrobnosti
Romanticko-erotický román První část ohlášené série Crossfire Je možné, aby dva emocionálně labilní a minulostí poznačení lidé, jimiž jsou milionář Gideon Cross a mladičká Eva Tramellová, navázali vztah - a udrželi si ho? Hluboké citové pouto mezi nimi sice vznikne, je však natolik zvláštní, že v jistých momentech se jejich vztah dá přirovnat k boji kdo s koho. Často je před rozchodem zachrání jen tělesná touha, protože jeden druhého až démonicky přitahují. Román v zahraničí zaznamenal velký úspěch, práva se prodala do 34 zemí, a stal se mezinárodním bestsellerem.
Kniha, v níž nás čeká nejen romantika, ale také špetka erotiky. Takových není mnoho, avšak jednu z nich vám přináší knihkupectví Beletrie.eu už v říjnu. Literatura od autorky Sylvie Day, která se psaní věnuje již několik let a za sebou má několik významných úspěchů, to je dílo, které v našem knihkupectví můžete objednávat. Sylvia není žádný spisovatelský nováček a ráda vám to dokáže. Knihu s názvem Obnažená vydává nakladatelství Fortuna Libri a vy ji můžete číst spolu s námi. Pokud dáváte přednost nevídané literatuře, čtěte právě tento romanticko-erotický román, který je zároveň prvním dílem ohlášené série knih Crossfire. Sylvia Day je autorkou, která i vám má jistě co nabídnout. Narodila se v roce 1973 v USA a známe ji nejen z historických, ale i sci-fi romancí. Sylvia Day dříve pracovala jako lingvistka a zaměřovala se na ruštinu, byla tehdy zaměstnána u amerického vojenského zpravodajství. V současné době se tato autorka plně věnuje svým knihám, a když ne, setkat se s ní můžete v internetových diskuzích a chatech, ale také na jejím blogu, kde pravidelně komunikuje se svými návštěvníky. Její knihy provázejí velké úspěchy, zmínit můžeme například cenu Reader´s Choice, kterou získala v roce 2004. Kniha Obnažená nám představí mladou Evu Tramellovou a milionáře Gideona Cross. Je možné, aby tito dva lidé navázali vztah přesto, že jsou oba poznamenáni minulostí a citově labilní? Jak se citové pouto, které mezi nimi vznikne, bude v románu autorky Sylvie Day vyvíjet? Před rozchodem naši mileneckou dvojici často zachrání jen tělesná přitažlivost. Nepřehlédněte v našem knihkupectví román, který se již stal mezinárodním bestselerem a v současné době se prodává ve 34 zemích světa. Připojte se k nespočtu spokojených čtenářů i vy.