Panenka

Fieldingová Joy

Osmadvacetiletá floridská právnička Amanda Travisová je ztělesněním moderní úspěšné ženy. Je krásná, sebevědomá a energická; miluje svou práci obhájkyně, ve vztazích si zakazuje sentiment, lásku redukuje na uspokojující sex. Je neúnavná, jedinou relaxací jsou pro ni hodiny spinningu ve fitcentru. Zvrat v denní rutině přinese telefonát. Její matku žijící v Torontu obvinili, že v hotelu Four Seasons zastřelila neznámého muže. Amanda, jíž se podařilo vytěsnit z paměti vzpomínky na dětství a domov, se vrací do Kanady, aby se tam znovu setkala s holčičkou-panenkou, jakou bývala: ustrašenou a manipulovatelnou, milující svou panovačnou a náladovou matku. Když se snaží sestavit matčinu obhajobu a odhalit pozadí vraždy, z minulosti vyplouvají tajemství tak temná, že už neohrožují jen Amandinu pověst, ale i její život.
Osmadvacetiletá floridská právnička Amanda Travisová je ztělesněním moderní úspěšné ženy. Je krásná, sebevědomá a energická; miluje svou práci obhájkyně, ve vztazích si zakazuje sentiment, lásku redukuje na uspokojující sex. Je neúnavná, jedinou … číst dále
Není skladem
PPL - MAX 35 kg: 129 Kč
Osobní odběr Praha 8 : 10,00 Kč
PPL na Slovensko - MAX 35 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 69,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 30 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 30 kg: 69,00 Kč
Osobní odběr Praha 8 - Vánočně zabaleno: 99,00 Kč
Osobní odběr Praha 8 - Vánočně zabaleno - Pro děti: 99,00 Kč
Kód0124550
NakladatelstvíIkar
Počet stran384
Jazykčeština
Rok2005
Typ produktuVázaná kniha
EAN9788024906393
Běžná cena s DPH 229 Kč
Ušetříte 46 Kč
183 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Produkt nebyl hodnocen
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
Podrobnosti
Další kniha od skutečného mistra, takovou literaturu vám přináší knihkupectví Beletrie.eu. Ed McBain vydal tolik knih, že jen spočítat je by bylo na dlouho. V roce 2012 vydal další krimi a detektivní příběh nazvaný Panenka, který od tak úspěšného spisovatele detektivních románů musíte číst i vy. Knihu o 176 stranách vydalo nakladatelství BB/art. Panenka je další strhující detektivka amerického spisovatele, která zachycuje vraždu manekýnky v jejím bytě. Během vraždy si její teprve pětiletá holčička hraje s panenkou, která má později nejdůležitější roli v odhalení vraha. V knize Panenka se znovu objevuje detektiv, kterého si čtenáři po celém světě opravdu zamilovali. O koho jde? Steve Carelly je ten, kdo se pouští do vyšetřování a míří po stopách vrahovi. Vyhne se však detektiv léčce, která ho dostane na hranici života a smrti? O tom píše Ed McBain ve své další knize. V knihkupectví Beletrie.eu ji můžete objednávat už nyní. Ed McBain vydal řadu knih pod více pseudonymy, psaní se věnuje již od poloviny 50. let minulého století. Už jeho kniha Džungle před tabulí se stala bestselerem, skutečně slavným se ale tento autor stal až teprve svým 87. revírem. Šlo o cyklus celkem 55 románů v hlavní roli s policistou Stevem Carelly. Kniha Panenka je také knihou z tohoto knižního cyklu. Ed McBain se narodil v roce 1926 v New Yorku a všem milovníkům literatury se zapsal do paměti právě svými detektivními romány. Literární tvorbě se McBain začal věnovat až na vysoké škole, kterou studoval v New Yorku, prvních dvanáct let svého života prožil v Bronxu. Za svůj život vystřídal více povolání, pracoval například u Americké automobilové společnosti nebo firmy, kde restauracím nabízel mořské raky. Pak ale objevil svůj talent a dnes je z něj světoznámý spisovatel.