9788000020181.jpg
-25 %

Petr a hvězdní strážci

Barry Dave Pearson Ridley

Fantastické putování Petra a čtyř sirotků, které sirotčinec prodal do otroctví na loď Země nezemě (Never Land), kde jsou však poměry ještě hrůznější než v sirotčinci a kde děti k jídlu dostávají jen uvařené housenky. Nádherně zlotřilé posádce velí Slank a spolu s piráty, kapitánem Kníráčem Strašlivým, kteří později loď přepadnou, se chlapcům stávají rovnocennými a velmi nebezpečnými protihráči.
Fantastické putování Petra a čtyř sirotků, které sirotčinec prodal do otroctví na loď Země nezemě (Never Land), kde jsou však poměry ještě hrůznější než v sirotčinci a kde děti k jídlu dostávají jen uvařené housenky. Nádherně zlotřilé posádce velí … číst dále
V současné době není možné zakoupit
Osobně v Praze:na dotaz
Přepravní společností:na dotaz
PPL - MAX 30 kg: 99,00 Kč
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL na Slovensko - MAX 30 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 49,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 20 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 20 kg: 69,00 Kč
Kód0001323
NakladatelstvíAlbatros
Počet stran384
Jazyk19
Rok2008
Typ produktuVázaná kniha
EAN9788000020181
Běžná cena s DPH 299 Kč
Ušetříte 75 Kč
224 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Produkt nebyl hodnocen
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
Popis
Fantastické putování Petra a jeho přátel ve stylu Petra Pana bylo 48 týdnu na žebříčku nejprodávanějších titulů The New York Times. Fantastické putování Petra a čtyř sirotků, které sirotčinec prodal do otroctví na loď Země nezemě (Never Land), kde jsou však poměry ještě hrůznější než v sirotčinci a  kde děti k jídlu  dostávají jen uvařené housenky. Nádherně zlotřilé posádce velí Slank  a spolu s piráty,  kapitánem Kníráčem Strašlivým, kteří později loď přepadnou, se chlapcům  stávají  rovnocennými  a velmi nebezpečnými protihráči. Petr se  na lodi  spřátelí s neobyčejnou holčičkou Molly Aster a  nabídne jí pomoc.  Molly totiž dostala od svého otce za úkol strážit truhlu s tajemným obsahem, mocným kouzlem, které způsobuje, že v jeho blízkosti  se dějí  nadpřirozené úkazy  a  také  Molly a  Petr mohou například díky němu létat. Mollyin otec  Leonard Aster, vyslanec  Jeho Veličenstva krále Zarboffa, se však plaví na jiné lodi a o nebezpečí, které dětem hrozí, neví. Čtenář je svědkem dramatické honičky za tajemnou truhlou po mořích, ztroskotání i záchrany  na ostrově. Kniha  je rozčleněna do  kratičkých kapitol, souběžně sledujeme osudy  hrdinů,  v příběhu vystupují i  inteligentní delfíni, obrovitý krokodýl,  spřátelení domorodci a  mořské panny. Příběh je pak mnohovrstevnatý a bohatý. Autoři byli inspirováni Petrem Panem (J.M. Barrie),  znovu se v knize objevují známé postavy kapitána  nebo  obrovitého krokodýla, Petr má vlastnosti Petra Pana,  také nestárne a umí létat.