Knihkupectví / Poštovné v internetovém knihkupectví Beletrie

Poštovné v internetovém knihkupectví Beletrie

Doprava/
Platba
Česká pošta PPL Osobní odběr Zásilkovna
Dobírkou 84,- 115,- - 64,-
Bankovním převodem 59,- 90,- 0,- 39,-
GoPay 74,- 105- 15,- 54,-
Hotově - - 0,- -

 


* Při objednávce nad 3000 Kč poštovné neúčtujeme

GoPay platební brána nabízí veškeré platební metody jako:

  • platba platební kartou (Visa, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro),
  • online bankovní převody pomoci bankovního tlačítka nabízí bezpečnou, komfortní a okamžitou platbu z Vašeho standardního internetového bankovnictví
  • platba z Vaší vlastní Go Pay peněženky.

Všechny ceny jsou s DPH. K ceně objednávky bude připočteno balné 12 Kč včetně 21% DPH.

Osobní odběr nabízíme na adrese: Opálkova 1658, 18200 Praha 8, červená jednopatrová budova hned za budovou m. Ládví. Vchod je z ulice Opálkova naproti parkovišti. Při osobním odběru žádné další poplatky neúčtujeme. Přijímáme platby v hotovosti, platba kartou v místě osobního odběru není možná, ale v nejbližším okolí (cca 10-15 m) je 5 bankomatů. Pracovní hodiny odběrního místa Po-Pá 12:00 - 18:30, So 10:00-13:00, Ne + státní svátky: Zavřeno. Zákazník bude vždy informován SMS správou o možnosti vyzvednutí objednávky.

Zásilkovna

Připojili jsme se k 10 000 eshopů, kteří využívají služeb Zásilkovny. Společnost provozuje celkem 824 poboček a stále roste. My Vám nyní nabízíme možnost zaslání Vašich objednávek na výdejní místa po celé České republice (jejich seznam naleznete v Košíku). 

Upozorňujeme, že služba je váhově omezená na 5kg. V případě těžší zásilky Vám služba může být naúčtována 2x a objednávka zaslána ve dvou balících. Doporučujeme pro větší objednávky zvolit jiného dopravce. 

Jak služba funguje?

Od předání, jsou balíčky běžně doručeny do druhé dne na zvolenou pobočku. Služba Zásilkovny nabízí možnost sledování balíčku online, proto budete vždy vědět, v jaké fázi se Vaše zásilka nachází. Číslo pro sledování, Vám přepravce zašle e-mailem, jakmile mu předáme Vaši objednávku. Aź bude zboží připraveno na pobočce k vyzvednutí, bude Vám zaslána bezplatná SMS, ve které Vám bude přiděleno heslo, potřebné k vyzvednutí zásilky. Od této chvíle si balíček můžete vyzvednout do 7 dnů.

Nahoru