ekn000159437.jpg

?????? ? ????? / Povídky o lásce (e-kniha)

Katia Ivanova

 ??????????????: ? ????? ???????????? ??????????? ??????????? ?????. ????? ??????? ??????? ???? ???????? ???????? ??? ??????? ?????, ? ??????? ?? ??????? ???????? ?????, ?????? ??? ?? ?????? ?? ??

????? ??????, ?? ????? ???????? ??? ??????????. ? ????? ??????, ?????????? ???????????, ???????????? ????, ???????? ?????? ????????, ? «???????? ? ????? ???????» ??? ??????????? ?? ???? ???????? ?? ??? ??? ?????????, ???? ???????? - ???????? ??, ?????? ?? - ?? ????????. ? ????? ????, ?? ???? ??, ??? ???, ??? ??? ?????????? ?????, ???? ??? ?????? ?????????? ??????... ?? ??? ????? ??????????, ??? ??? ???????? ??????? ?? ???? ?? ???? ??? ???????? ??? ? ?????????? ??????????? ??????????? ?????? ????? ?????????.

 

 

Varování: Tato kniha obsahuje explicitní sexuální scény.

Nová kolekce románů věnovala Kaťa Ivanova té straně lásky, o které nechcete mluvit nahlas, ale to neznamená, že je o něco méně důležitá nebo méně příjemná pro milence. Nakonec fyzické potěšení, souznění páru, je podle slov jednoho klasika – "zvíře se dvěma zády". A nezaleží na tom, že už je vám dvacet nebo padesát let, vzhledem k lidské povaze – to k lidskému životu prostě patří. Ve skutečnosti, není zázrak, že tam kde se dva stanou jedním, dříve nebo později se tam objeví i třetí … Ale kdo může tvrdit, že jeho manželské štěstí nikdy nebylo v ohrožení? Že pokušení z fyzického potěšení se tomu může vždy vyrovnat.

 

 ??????????????: ? ????? ???????????? ??????????? ??????????? ?????. ????? ??????? ??????? ???? ???????? ???????? ??? ??????? ?????, ? ??????? ?? ??????? ???????? ?????, ?????? ??? ?? ?????? ?? ?? ????? ??????, ?? ????? ???????? ??? ??????????. ? … číst dále
PPL - MAX 35 kg: 129 Kč
Osobní odběr Praha 8 : 10,00 Kč
PPL na Slovensko - MAX 35 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 69,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 30 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 30 kg: 69,00 Kč
Osobní odběr Praha 8 - Vánočně zabaleno: 99,00 Kč
Osobní odběr Praha 8 - Vánočně zabaleno - Pro děti: 99,00 Kč
Kód0499425
NakladatelstvíSkleněný můstek s.r.o.
Počet stran211
Jazykru
Rok2015
Typ produktubook
Formát e-knihypdf2
EANekn000159437
52 Kč
Produkt nebyl hodnocen
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb