Přání

Donovanová Angela

Kniha vám pomůže objevit vaše opravdové já, rozeznat obavy, které se skrývají ve vašem nitru, a překonat úzkost. Ukáže vám, jak povzbudit životní energii, proměnit sny ve skutečnost a nastoupit novou cestu. Naučí vás myslet pozitivně – vždyť právě myšlenky jsou vyjádřením vašich přání a negativní myšlenky přitáhnou zase jen negativitu. Angela Donovanová je spisovatelka, novinářka a jako médium pomáhá vyhledávat ztracené lidi. Podnikla spirituální cestu do Indie, pravidelně vystupuje po celém světě a neúnavně spolupracuje s řadou mezinárodních charitativních organizací.
Kniha vám pomůže objevit vaše opravdové já, rozeznat obavy, které se skrývají ve vašem nitru, a překonat úzkost. Ukáže vám, jak povzbudit životní energii, proměnit sny ve skutečnost a nastoupit novou cestu. Naučí vás myslet pozitivně – vždyť právě … číst dále
V současné době není možné zakoupit
Osobně v Praze:na dotaz
Přepravní společností:na dotaz
PPL - MAX 30 kg: 99,00 Kč
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL na Slovensko - MAX 30 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 49,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 20 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 20 kg: 69,00 Kč
Kód0048293
Jazykčeština
NakladatelstvíIkar
Počet stran248
Rok2012
Typ produktuVázaná kniha
EAN9788024918310
Běžná cena s DPH 269 Kč
Ušetříte 54 Kč
215 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Produkt nebyl hodnocen
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
PopisPodrobnosti
Kniha vám pomůže objevit vaše opravdové já, rozeznat obavy, které se skrývají ve vašem nitru, a překonat úzkost. Ukáže vám, jak povzbudit životní energii, proměnit sny ve skutečnost a nastoupit novou cestu. Naučí vás myslet pozitivně - vždyť právě myšlenky jsou vyjádřením vašich přání a negativní myšlenky přitáhnou zase jen negativitu. Angela Donovanová je spisovatelka, novinářka a jako médium pomáhá vyhledávat ztracené lidi. Podnikla spirituální cestu do Indie, pravidelně vystupuje po celém světě a neúnavně spolupracuje s řadou mezinárodních charitativních organizací.
Kniha, která se věnuje lidským životům, lidskému myšlení, psychice. I tak by se dala nazvat kniha Přání, která spadá jak mezi naučnou literaturu, tak ale i mezi psychologii osobnosti. O málokteré knize by se dalo říci, že se ze všeho nejvíce a nejlépe bude věnovat vám, starat se a plnit vaše přání. Právě o knize nazvané Přání se to dá říct dvojnásob. Autorka Angela Donovanová napsala 248 stran, které ocení opravdu každý. Přání vydává nakladatelství Ikar a už na začátku měsíce dubna roku 2012 tak každý čtenář může objevit své pravé já. Právě s objevováním vaší osobnosti vám kniha Přání pomůže nejlépe, ne nadarmo také nese svůj název. Angela Donovanová vám pomůže odhalit všechny obavy skrývající se ve vašem nitru a ukáže vám cestu k lepšímu životu. Její kniha dokáže v člověku vzbudit životní energii a zbavit čtenáře úzkosti. Proto právě kniha Přání je to, co zažene vaše životní neštěstí a vaše sny promění ve skutečnost. Přání, to je nová životní cesta, kterou se můžete vydat i vy. Pozitivní myšlení je pro člověka velmi důležité, další z důležitých faktorů, které ovlivňují váš život. Vaše myšlenky vyjadřují vaše přání a negativní myšlení vám nic dobrého nepřinese. Proto myslete pozitivně. Učinit tak můžete s knihou Přání, díky které v tom nebudete sami. Angela Donovanová je novinářkou a především spisovatelkou, která skutečně ví, o čem píše. Její život je plný bádání a hledání, pomáhá totiž nalézat ztracené lidi. Angela Donovanová podnikla cestu do Indie a i dnes vystupuje po celém světě a také spolupracuje s řadou významných mezinárodních charitativních organizací. Nenechte si proto její knihu ujít ani vy. Nenechte si utéct Přání, která vám Angela Donovanová ráda splní.