Žádný sex a žádný spánek

Fitzpatrick Pat

Populární irský sloupkař Pat Fitzpatrick přichází ve své knize s pár dobrými tipy, jak přežít v roli novopečeného otce. Popisuje v ní úplně všechno – od shánění kočárku, záludností porodního oddělení, vybírání jmen a chození na nočník až po výběr správné školy, formy trestů a snahu vycházet s příbuznými z manželčiny strany. Kniha si omotá kolem prstu nejen tatínky, ale i maminky, které chtějí vědět, co se jejich muži doopravdy honí hlavou.
Populární irský sloupkař Pat Fitzpatrick přichází ve své knize s pár dobrými tipy, jak přežít v roli novopečeného otce. Popisuje v ní úplně všechno – od shánění kočárku, záludností porodního oddělení, vybírání jmen a chození na nočník až po výběr … číst dále
Není skladem
PPL - MAX 30 kg: 99,00 Kč
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL na Slovensko - MAX 30 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 49,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 20 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 20 kg: 69,00 Kč
Kód0441806
NakladatelstvíXYZ
Počet stran224
Jazyk19
Rok2019
Typ produktuBrožovaná kniha
EAN9788075973801
PN10.4.2019
Běžná cena s DPH 249 Kč
Ušetříte 62 Kč
187 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Průměrné hodnocení
100 %
Hodnoceno 1×
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
Podrobnosti

Již brzy (11.4.) vyjde kniha populárního irského sloupkaře Pata Fitzpatricka, která je určena všem novopečeným tatínkům. Najdete v ní mnoho dobrých důvodů, proč se pořádně zasmát. Jak sehnat kočárek, co čekat na porodním oddělení, vybrat jméno, co dělat první dny doma s miminkem? Ale i jak vyjít s příbuznými, vybrat školu, jak a zda dítě trestat a naučit na nočník? - To vše a mnohem více najdete právě zde. Kniha se tak stává skvělým dárkem pro nastávající tatínky. Ať už to jsou ti, kteří vůbec nevědí, co je čeká, nebo ti zkušenější. Dokonce i maminky si počtou, protože znát myšlenky jejich mužů není vůbec k zahození. I když kromě "teď bych zvládl spát klidně měsíc bez přestávky" jich není mnoho.

Novopečeným tatínkům můžeme dále doporučit:
1. Ahoj, tati - Praktická příručka pro nové tatínky (i pro ty nevlastní) - Knížka je psána svěžím "chlapským" stylem - je věcná, vtipná, bohatě ilustrovaná a ani její moderní design v ničem nepřipomíná suchopárné zdravotnické příručky.

2. Knížka pro tatínky - Těhotenství, porod a první tři roky života dítěte - Kniha přináší odpovědi na otázky, které v souvislosti s těhotenstvím, porodem a péčí o malé dítě muže napadají.

3. Jak na prevíta. Rady pro tatínky - Tahle šikovná knížečka plná stručných a neobvyklých tipů vám se vším poradí, počínaje tím, jak se zavděčit své partnerce, až po to, jak si vytvořit pouto s dítětem.

4. Tátologie - Rady pro začínající tatínky - Tátologie dosáhla vysoké laťky: má hlavu, patu i koule. A dává báječné rady všem tatínkům, kteří také mají všechny tři náležitosti na správných místech.