Průstřel

McNab Andy

Na Nicka Stonea, drsného vojáka ve službách SIS, čeká další akční thrillerové dobrodružství. Oblíbený hrdina McNabových knih je tentokrát přizván k účasti na soukromé a ne zrovna legální operaci, která má jeho a dva bývalé spolupracovníky nadosmrti finančně zajistit. Akce se ale zvrtne a Nick je nucen přijmout nový úkol: pomstít smrt svých dávných kamarádů. Pátrání jej mimo jiné zavede do Íránu na přísně střežený zbrojařský veletrh, kde je právě nabízeno nejnovější zbraňové vybavení, jež může co nevidět skončit v rukou nepřátel britské armády i lidu Jejího Veličenstva... Ruská oligarchie, Talibán a černé fondy CIA se ve finále tohoto napínavého příběhu smísí do výbušného koktejlu, který nabídne vpravdě strhující závěr.
Na Nicka Stonea, drsného vojáka ve službách SIS, čeká další akční thrillerové dobrodružství. Oblíbený hrdina McNabových knih je tentokrát přizván k účasti na soukromé a ne zrovna legální operaci, která má jeho a dva bývalé spolupracovníky nadosmrti … číst dále
Není skladem
PPL - MAX 30 kg: 129 Kč
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL na Slovensko - MAX 30 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 69,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 20 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 20 kg: 69,00 Kč
Kód0040404
NakladatelstvíKnižní klub
Počet stran384
Jazykčeština
Rok2011
EAN9788024231334
Běžná cena s DPH 279 Kč
Ušetříte 56 Kč
223 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Produkt nebyl hodnocen
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
Podrobnosti
Knihu Průstřel u nás vydává vydavatelství Knižní klub v září tohoto roku a těšit se můžeme na celých 384 stran. Tato literatura se stejně jako řada dalších knih spisovatele Andyho McNaba řadí mezi knihy pro dospělé, kterým nechybí dobrodružství ani napětí. Andy McNab však původně nebyl spisovatel, ale britský voják speciálních jednotek. Ani příjmení McNab není pravé, jde o pseudonym, který používá kvůli svojí bezpečnosti. Andy měl ve svém dětství několik potyček se zákonem, a poté se ve svých šestnácti letech rozhodl dát k armádě. Jeho velkým snem bylo létat s vrtulníkem, na což však nebyl vyškolen a ani k tomu neměl patřičné předpoklady. Teprve až po řadě let, kdy Andy McNab sloužil u speciální jednotky SAS a navštívil mimo jiné Severní Irsko, od armády definitivně odešel. V tu dobu se také pustil do psaní svojí první knihy, která se jmenovala Konečná stanice Bagdád. Tato kniha se brzy stala bestsellerem. O dva roky později poté Andy McNab vydal svoji druhou knihu nazvanou Okamžitá akce, která představuje jeho vlastní životopis od roku 1990. Po velkém úspěchu, který Andy se svoji literaturou sklidil, se rozhodl stát se spisovatelem a pustil se také do psaní vlastních románů. Jeho první román vyšel v roce 1998 a jmenoval se Dálkové ovládání. V českých knihkupectvích dnes najdeme hned několik knih spisovatele Andyho McNaba. Kniha Průstřel, které se nyní dočkávají čtenáři u nás, vypráví příběh, jehož hlavním hrdinou je voják Nick Stone. Jde o drsného vojáka služby SIS, který v podání Andyho McNaba zažívá další akční dobrodružství. Ten je pozván k účasti na operaci, za kterou dostane velmi dobře zaplaceno. Tak dobře, že jej tato akce dokáže finančně zajistit až do konce života. Operace se však nevydaří tak, jak je očekáváno, a Nick musí pomstít smrt svých dávných kamarádů. Nick Stone se svým pátráním dostane až do Íránu na přísně střežený veletrh, na kterém se nabízejí ta nejnovější zbraňová vybavení. Andy McNab vypráví příběh s překvapivým a napínavým koncem. Jak to celé dopadne? O tom se dočtete v knize Průstřel.