9788026401056.jpg
-25 %

První pomoc zážitkem

Pleskot Robert Štěpánek Karel

Tato skripta převádí do textové a názorné obrazové podoby systém ZDravotních SEMinářů první pomoci, vycházející z letité zkušenosti a osvědčené metodiky Prázdninové školy Lipnice. I bez kurzu vám však tato publikace poskytne zásadní postupy pro záchranu života, a díky jejich neotřelému způsobu podání se vám navždy vryjí do paměti. V tomto vydání navíc specifika hor a lavin, a manuál zdravotníka zotavovacích akcí a táborů.
Tato skripta převádí do textové a názorné obrazové podoby systém ZDravotních SEMinářů první pomoci, vycházející z letité zkušenosti a osvědčené metodiky Prázdninové školy Lipnice. I bez kurzu vám však tato publikace poskytne zásadní postupy pro … číst dále
Není skladem
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL - MAX 35 kg: 129 Kč
PPL na Slovensko - MAX 35 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 69,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 30 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 30 kg: 69,00 Kč
Kód0084957
NakladatelstvíCPRESS
Počet stran76
Jazyk19
Rok2014
Typ produktuBrožovaná kniha
PodtitulZdrSEM
EAN9788026401056
Běžná cena s DPH 155 Kč
Ušetříte 39 Kč
116 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Produkt nebyl hodnocen
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
Popis
Tato publikace převádí do textové a názorné obrazové podoby univerzální postup „Tři kroky“, který vám vždy pomůže rozhodnout, co je důležité a prioritní pro poskytnutí první pomoci. I bez kurzu, ke kterému je tento materiál původně určen, vám poskytne zásadní postupy pro záchranu života, a díky jejich neotřelému způsobu podání se vám navždy vryjí do paměti. V tomto novém vydání navíc naleznete specifika hor a lavin, a manuál zdravotníka zotavovacích akcí a táborů. Autoři jsou dlouholetými vyučujícími ve ZDravotních SEMinářích (ZdrSEM) první pomoci Prázdninové školy Lipnice, a jejich postupy vycházejí z letité zkušenosti a osvědčené metodiky zdravotnických a záchranářských profesionálů. Jsou postaveny na zážitkové pedagogice pro snazší zapamatování a praktickém nácviku život zachraňujících dovedností.