Kontrakt

Moreland Melanie

Může láska někoho doopravdy změnit? Katharine pracuje pro šéfa Richarda, bezohledného tyrana, který se nikdy neohlíží na nikoho a na nic. Potřebuje práci, a tak musí strpět jeho nekonečné požadavky a ponižování. Jednou však od něj dostane úkol, s nímž rozhodně nepočítala. Její pracovní smlouva teď zní – milenka a snoubenka. Když lásku musí předstírat dva lidé, kteří se nesnášejí, co se asi stane? Drsné napětí a erotické jiskření přerůstá do něčeho nečekaného. Katharine náhle bez svého nenáviděného nepřítele nedokáže žít. Je to vůbec ještě ten starý Richard, nebo se z něj stal někdo jiný? Přežije jejich vztah tento neobvyklý a zrádný kontrakt? Kniha obsahuje bonusovou novelu Baby šéf.
Může láska někoho doopravdy změnit? Katharine pracuje pro šéfa Richarda, bezohledného tyrana, který se nikdy neohlíží na nikoho a na nic. Potřebuje práci, a tak musí strpět jeho nekonečné požadavky a ponižování. Jednou však od něj dostane úkol, s … číst dále
Není skladem
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL - MAX 35 kg: 119 Kč
PPL na Slovensko - MAX 35 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 59,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 30 kg: 69,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 30 kg: 59,00 Kč
Kód0423440
NakladatelstvíBaronet
Počet stran416
Jazykčeština
Rok2019
Typ produktuVázaná kniha
PodtitulThe Contract
EAN9788026910220
PN12.3.2019
Běžná cena s DPH 329 Kč
Ušetříte 105 Kč
224 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Průměrné hodnocení
100 %
Hodnoceno 1×
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
Podrobnosti

Kontrakt – Melanie Moreland

Ačkoli pro mne tato autorka byla dosud neznámou, veliká popularita tohoto titulu mne přiměla si knihu přečíst. Ráda si večer, když uložím děti ke spaní, přečtu odpočinkový román, u kterého nemusím mnoho přemýšlet a mohu jeho slova nechat tiše plynout a užívat si příběh. A to se v Kontraktu povedlo na jedničku.

Příběh je poutavě napsaný, často prosakuje do textu psychologický podtext.  Hlavní postavy se, jak už tomu tak v podobných románech bývá – potkají, spolčí, zamilují, rozhádají a zase sejdou. Nicméně ona psychologická rovina – byť někdy trochu prvoplánová – dodává románu trochu nevšední zajímavosti.  Obě postavy prochází velkým osobním vývojem, dochází k procitnutí jak v osobním, tak profesním životě a dávné strachy a obavy vyplouvají na povrch.

Jako opravdu milé překvapení vidím bonusovou novelu na konci knihy. U většiny knih si říkám: No a jak to vlastně bylo dál? Tato autorka nenechává čtenáře tápat a po skončení románu přidá ještě bonus navíc v podobě krátkého pokračování příběhu. 

Za mě kniha naprosto splnila mé očekávání od odpočinkové literatury.        Niki