Sapphique 2. díl

Fisherová Catherine

Finnovi se podařilo uprchnout z temného vězení jménem Inkarceron, ale musel tam zanechat své nejbližší přátele, přísežného bratra Keira a dívku Attii. Jeho nárok na trůn Říše se zdá nezpochybnitelný – až do chvíle, kdy vystoupí neznámý Uchazeč, který jako by mu z oka vypadl, a za dědice se prohlásí sám. Finn si stále pamatuje jen život ve vězení, mučí ho sny a nejistota. Kým vlastně je?
Finnovi se podařilo uprchnout z temného vězení jménem Inkarceron, ale musel tam zanechat své nejbližší přátele, přísežného bratra Keira a dívku Attii. Jeho nárok na trůn Říše se zdá nezpochybnitelný – až do chvíle, kdy vystoupí neznámý Uchazeč, který … číst dále
Skladem
Osobně v Praze:středa 3.6.
Přepravní společností:čtvrtek 4.6.
PPL - MAX 30 kg: 129 Kč
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL na Slovensko - MAX 30 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 69,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 20 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 20 kg: 69,00 Kč
Kód0040675
NakladatelstvíKnižní klub
Počet stran376
Jazykčeština
Rok2011
Typ produktuVázaná kniha
EAN9788024231525
Běžná cena s DPH 259 Kč
Ušetříte 52 Kč
207 Kč
Produkt nebyl hodnocen
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
PopisPodrobnosti
Finnovi se podařilo uprchnout z temného vězení jménem Inkarceron, ale musel tam zanechat své nejbližší přátele, přísežného bratra Keira a dívku Attii. Jeho nárok na trůn Říše se zdá nezpochybnitelný - až do chvíle, kdy vystoupí neznámý Uchazeč, který jako by mu z oka vypadl, a za dědice se prohlásí sám. Finn si stále pamatuje jen život ve vězení, mučí ho sny a nejistota. Kým vlastně je?
Nakladatelství Knižní klub vydává v říjnu tohoto roku, tedy v těchto dnech, další knihu, která by neměla uniknout vaší pozornosti. Jde o titul Sapphique, který spadá do žánru scifi a fantasy. Ten je dnes stále oblíbenější. Jeho autorka Catherine Fisherová již napsala první část příběhu, proto se nyní jedná o pokračování. Kniha Inkarceron u nás vyšla v květnu tohoto roku a přinesla celých 368 stran. Šlo o oceněný titul, který se pohyboval na pomezí mezi fantasy a thrillerem. Sapphique je pokračování s 376 stranami, které všichni milovníci fantasy příběhů jistě ocení. Catherine Fisherová se narodila a vyrůstala ve Walesu, kde později vystudovala také univerzitu a obor angličtina a historie. Od té doby Catherine Fisherová pracuje v oblasti archeologie a vzdělávání, je členem velšské akademie. Catherine je dále samozřejmě uznávanou autorkou románů. Pravidelně pořádá své semináře pro lidi všech věkových kategorií a přednáší pro učitele a knihovníky. Catherine Fisherová obdržela mnoho ocenění a uznání kritiků a její básně byly otištěny také v časopisech. V roce 1990 získala za svoji poezii také cenu a její první román byl rovněž nominován na významné ocenění. Byl sice první, ovšem nikoliv poslední. Řada jejích dalších knih se stala světovými bestsellery a byla nominována a také získala několik dalších prestižních ocenění. Hlavní postavou knihy Sapphique je sedmnáctiletý Finn, kterému se podařilo uprchnout z vězení jménem Inkarceron, ovšem musel v něm však zanechat své nejbližší přátele a především bratra Keira a dívku jménem Attii. Zdá se, že Finn má nárok na trůn Říše, který skutečně nelze zpochybnit. Brzy jej však čeká nemilé překvapení. Objeví se totiž neznámý muž, který vypadá přesně jako Finn a který se sám prohlásí za právoplatného dědice. V tu chvíli Finn začne vzpomínat na život mimo vězení a přemýšlet o tom, kdo vlastně je.