Smečka 2: Vzpoura

Cremerová Andrea R.

Calle se Shayem se díky Hledačům podařilo na poslední chvíli dostat z hrůzyplného domu Bosquea Mara. U Hledačů našli azyl i spojenectví a konečně můžou být spolu. Jenže Calla se probudí z mdlob do děsivé nejistoty: netuší, co se stalo s členy její smečky, s její rodinou, a strachuje se o život Rena, mladíka, který jí byl už dávno předurčen jako životní druh. Poté co se do úkrytu Hledačů dostane Callin bratr Ansel, její nejhorší obavy se potvrdí… Cítí, že svůj útěk a jeho následky může odčinit jen tehdy, když se vydá zpět do Vailu a mladé vlky osvobodí. Naštěstí Hledače, kteří se jí ujali, nemusí nijak zvlášť přesvědčovat. Záchranná výprava začíná… Druhý díl celosvětově úspěšné akční, romantické fantasy trilogie Smečka.
Calle se Shayem se díky Hledačům podařilo na poslední chvíli dostat z hrůzyplného domu Bosquea Mara. U Hledačů našli azyl i spojenectví a konečně můžou být spolu. Jenže Calla se probudí z mdlob do děsivé nejistoty: netuší, co se stalo s členy její … číst dále
Není skladem
PPL - MAX 35 kg: 129 Kč
Osobní odběr Praha 8 : 10,00 Kč
PPL na Slovensko - MAX 35 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 69,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 30 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 30 kg: 69,00 Kč
Osobní odběr Praha 8 - Vánočně zabaleno: 99,00 Kč
Osobní odběr Praha 8 - Vánočně zabaleno - Pro děti: 99,00 Kč
Kód0122837
NakladatelstvíKnižní klub
Počet stran352
Rok2011
Typ produktuVázaná kniha
EAN9788024231020
Běžná cena s DPH 299 Kč
Ušetříte 60 Kč
239 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Průměrné hodnocení
60 %
Hodnoceno 1×
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
Podrobnosti
Smečka 2: Vzpoura je druhý díl úspěšné trilogie Smečka, jejíž autorkou je Andrea R. Cremerová. Tato trilogie patří mezi ty, které se staly úspěšné po celém světě. Kdybychom chtěli vystihnout žánr trilogie, museli bychom použít slova jako akční, romantické fantasy. První díl nesoucí název Smečka 1: Smečka u nás vydalo nakladatelství Knižní klub v první polovině tohoto roku, přesně v měsíci březen. Díl druhý přichází do českých knihkupectví díky stejnému vydavatelství v září tohoto roku. Čtenáři se mnou těšit na pokračování prvního dílu, a to hned o délce 352 stran. Smečka 2: Vzpoura si zachovává svůj žánr z prvního dílu a řadí se mezi sci-fi a fantasy literaturu pro dospělé. Andrea Cremerová milovala psaní už od svého dětství a nikdy se mu nepřestala věnovat. Jako malá vyrůstala ve Wisconsinu, dnes žije v Minnesotě, avšak za svůj pravý domov stále považuje místo svého mládí. Přestože se Andrea psaní věnuje delší dobu, teprve poměrně nedávno se do něj opravdu ponořila. Ve chvílích, kdy nepíše, pracuje jako profesorka historie na univerzitě v Minnesotě. V tom málu volného času, který si najde, se Andrea Cremerová věnuje, jak ona sama říká, obdivu přírody, pomoci zvířátkům a vymýšlení jmen pro štěňátka, s čímž jí pomáhá její manžel. První její román z úspěšné fantasy série byl vydán v roce 2010 a nyní se můžeme těšit na pokračování. Druhý díl fantasy trilogie Smečka pokračuje ve vyprávění o Calle se Shayem. Těm se podaří uprchnout z domu Bosquea Mara plného hrůzy. V útěku jim pomohou Hledači, kteří jim poskytnou azyl i spojenectví. Calla však netuší, co se stalo s její rodinou, s členy její smečky a brzy ji ovládá děsivý pocit nejistoty. Navíc se strachuje o mladíka Rena, který jí byl už dávno předurčen. Poté, co do úkrytu Hledačů přijde Callin bratr Ansel, se potvrdí její nejhorší obavy. Calla cítí, že se musí vrátit do Vailu a osvobodit mladé vlky. Hledači jí v tom ochotně pomohou, a tak začíná záchranná výprava plná dobrodružství.