Knihkupectví / Soutěž

Soutěž

Psáni

Vážení přátele a milovníci čtení,

připravili jsme pro Vás zajímavou akci, během které si můžete vyzkoušet roli redaktora časopisu, literárního kritika a možná i spisovatele. Každému z Vás, který má v našem e-shopu registrační účet, nabízíme možnost napsání recenze na libovolné knihy z našeho knihkupectví. Tyto recenze budou každý měsíc ohodnoceny naší zkušenou porotou. Budou vybrány tři nejlepší, nejkvalitnější recenze a na začátku následujícího měsíce budou na stránkách našeho časopisu Beletriofil vyhlášeni výherci, kterým bude na registrační účet připsán bonus 500 Kč. Bonus bude výherci odečten z další objednávky v našem e-shopu.

Podmínkou zúčastnit se této soutěže je registrace v našem e-shopu, protože jinak z technických důvodů není možné odečtení bonusu z objednávky. Recenze, které se mohou zúčastnit naší soutěže musí být originální, to znamená, že nesmí být zveřejněny na jiných webových stránkách. Získané bonusy se nesčítají, pokud byste v naší soutěži rádi vyhráli i vícekrát než jednou, je nutné výhru vždy hned uplatnit. Jinak je možnost využití slevy na nákup, časově neomezená.

Recenze lze vkládat pomocí odkazu, zaslaného v e-mailu několik dní po objednání v našem eshopu. Můžete je vkládat i přímo na našich stránkách:

1. Vyberte knihu, ke které chcete přiložit recenzi.

2. Pod obálkou a anotací knihy, naleznete několik záložek: Možnosti, Recenze, Hodnocení s komentářem.

3. Klikněte na záložku "Recenze", vyplňte zde své jméno, předmět, e-mail a samotnou recenzi.

4. Posledním krokem je kliknout na tlačítko "Odeslat". Právě jste se zúčastnil/a naší soutěže!

Soutěž probíhá již mnoho let a spoustu recenzí bylo odměněno. Pokračujeme i v roce 2018, neváhejte se zúčastnit!

Nahoru