Úniková hra (e-kniha)

Úniková hra (e-kniha)

Megan Goldinová

Čtyři bankéři z Wall Street. Jeden uzavřený výtah. Tohle už není hra – tady jde o život! Zaujal vás tento krátký popis? V tom případě byste si rozhodně neměli nechat ujít knihu s názvem Úniková hra, kterou má na svědomí spisovatelka Megan Goldinová. Tu proslavil thriller Žena na lesní cestě a teď se na pulty knihkupectví vrací s novinkou, který je ještě děsivější.

O co v tomto strhujícím thrilleru vlastně jde? Hlavními hrdiny jsou Vincent, Jules, Sylvie a Sam, kteří patří mezi velice úspěšné investiční bankéře na Wall Street. Probojovali se mezi nejlepší především z toho důvodu, že se dokázali dokonale přizpůsobit místnímu rušnému životu a skvěle se orientuje ve hře plné úskoků a zastrašování. Moc dobře navíc vědí, že pokud se chtějí dostat až na vrchol, musí být ochotní udělat pro to prakticky cokoliv.

Jednoho dne všichni čtyři dostanou pozvánku na speciální teambuildingovou akci, ze které se však nečekaně vyklube úniková hra. V malém uzavřeném prostoru začínají na povrch vyplouvat temná tajemství a všichni se snaží vyřešit záhadu, která je spojuje. Co se vlastně stalo se Sarou Hallovou? Veškerá zábava končí a začíná neúprosný boj o přežití. Podaří se jim dostat z výtahu živí, nebo je jejich temné skutky nakonec doženou?

Čtyři bankéři z Wall Street. Jeden uzavřený výtah. Tohle už není hra – tady jde o život! Zaujal vás tento krátký popis? V tom případě byste si rozhodně neměli nechat ujít knihu s názvem Úniková hra, kterou má na svědomí spisovatelka Megan Goldinová. … číst dále
PPL - MAX 30 kg: 99,00 Kč
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL na Slovensko - MAX 30 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 49,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 20 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 20 kg: 69,00 Kč
Kód0560589
NakladatelstvíMladá fronta
Počet stran344
Jazykcs
Rok2020
Typ produktue-kniha
Formát e-knihyepub, mobi, pdf2
EANekn000205334
245 Kč
Produkt nebyl hodnocen
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb