Útulek pro padlé ženy

Darbyová Katy

Literární historický román z Anglie 19. století. Teolog Frazer a medik Chapman jsou nadaní studenti a oddaní přátelé. Jejich pouto přetrhne až Chapmanovo šokující rozhodnutí propůjčit své lékařské znalosti osvětě mezi padlými ženami v útulku pro prostitutky. Útulek vede Diana Pelhamová, krásná a tajemná vdova, jejíž minulost je však plná šokujících tajemství. Kdysi stála modelem malíři, který později zemřel za temných okolností. A jak se zapletla s libertinem Vilmotem a jeho otřesně proslulým „pánským klubem“?
Literární historický román z Anglie 19. století. Teolog Frazer a medik Chapman jsou nadaní studenti a oddaní přátelé. Jejich pouto přetrhne až Chapmanovo šokující rozhodnutí propůjčit své lékařské znalosti osvětě mezi padlými ženami v útulku pro … číst dále
Není skladem
Osobní odběr Praha 8 : 10,00 Kč
PPL - MAX 35 kg: 129 Kč
PPL na Slovensko - MAX 35 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 69,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 30 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 30 kg: 69,00 Kč
Kód0055107
NakladatelstvíKnižní klub
Počet stran448
Rok2012
Typ produktuVázaná kniha
EAN9788024236292
Běžná cena s DPH 299 Kč
Ušetříte 60 Kč
239 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Produkt nebyl hodnocen
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
Podrobnosti
I v měsíci srpen má pro vás knihkupectví Beletrie.eu novou knihu, která je zároveň také první knihou dané autorky. Ano, je to tak, v originálním znění byla kniha Útulek pro padlé ženy vydána teprve v únoru tohoto roku a už dnes se jí dočkávají také naši čtenáři. Autorkou této knihy je Katy Darbyová, a přestože jde o její první román, nejde vůbec o začátek její spisovatelské kariéry. Tato autorka má za sebou již více psaní, její knihu Útulek pro padlé ženy u nás vydává nakladatelství Knižní klub a těšit se můžeme na historický román pro dospělé dlouhý celých 448 stran. O Katy Darbyové si můžeme říct, že má za sebou již poměrně úspěšnou spisovatelskou kariéru. Poté, co studovala anglickou literaturu a vystudovala také University of East Anglia, začala se věnovat vlastní literární tvorbě. V psaní byla natolik úspěšná, že se její příběhy předčítaly na radiu BBC a nejen to. Katy Darbyová své příběhy vydávala také v několika časopisech, a to včetně The London Magazine. Doposud rovněž vyhrála několik mezinárodních soutěží. Jak již bylo řečeno, její první kniha Útulek pro padlé ženy u nás vychází právě v těchto dnech a není pochyb o tom, že bude stejně úspěšná jako autorčina dosavadní tvorba. A o čem Katy Darbyová ve své knize vypráví? Útulek pro padlé ženy nás zavede až do Anglie 19. století, kde se seznámíme se dvěma nadanými studenty a také nerozlučnými přáteli. Teolog Frazer a medik Chapman se ale dostanou do rozepře ve chvíli, kdy se Chapman rozhodne využít své lékařské znalosti a schopnosti v útulku pro prostitutky. Tento útulek vede krásná žena Diana Pelhamová, za kterou se však skrývá temná minulost a šokující tajemství. Diana kdysi byla modelem malíře, který později zemřel, a to za velmi podivných okolností. Jak nám to spisovatelka Katy Darbyová vysvětlí? O tom všem a mnohem víc se dočteme v debutujícím románu této autorky nazvaném Útulek pro padlé ženy.