ekn000004943.jpg

Úžasné fakty: Príšery z praveku (e-kniha)

Dušan Valent

Unikátna, bohato ilustrovaná knižná výprava za najpozoruhodnejšími pravekými príšerami. Mnohé sa v populárnej literatúre objavujú po prvý krát. Nadchne malých aj veľkých nadšencov dinosaurov, ako taktiež každého, koho zaujíma pestrosť a premenlivosť prírody.

Bytosti, aké by sme neváhali označiť za príšery, skutočne existovali. V praveku. Táto unikátna, bohato ilustrovaná knižná výprava do pradávnych čias predstaví tie najčudesnejšie, najhrozivejšie alebo najväčšie z nich.  Mnohé sa v populárnej literatúre objavujú po prvý krát. Kniha napriek tomu nezabúda ani na populárne praveké zvieratá ako je napríklad hrôzostrašný tyranosaurus alebo majestátny triceratops. Predstavuje ich však vo svetle najnovších objavov a prekvapivých faktov. Jednotlivým „pravekým príšerám“ sa venuje v širšom kontexte obdobia, kedy žili. Vďaka tomu  prístupnou formou načrtáva príbeh vývoja pradávneho života. Všetci, malí aj veľkí, sa vďaka  množstvu fascinujúcich obrázkov a poznatkov nepochybne stanú nadšencami pravekých zvierat. 

Unikátna, bohato ilustrovaná knižná výprava za najpozoruhodnejšími pravekými príšerami. Mnohé sa v populárnej literatúre objavujú po prvý krát. Nadchne malých aj veľkých nadšencov dinosaurov, ako taktiež každého, koho zaujíma pestrosť a premenlivosť … číst dále
Osobní odběr Praha 8 : 10,00 Kč
PPL - MAX 35 kg: 129 Kč
PPL na Slovensko - MAX 35 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 69,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 30 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 30 kg: 69,00 Kč
Kód0499385
NakladatelstvíImmortalis
Počet stran130
Jazykslovenština
Rok2013
Typ produktubook
Formát e-knihyepub, mobi, pdf, pdf2
EANekn000004943
113 Kč
Produkt nebyl hodnocen
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb