Všechno je dobré

Synková Hanka

Ačokča, amarant, azuki, cizrna, ganoderma, chlorella, jiogulan, kamut, kardamom, karkade, perila, quinoa, stevia… To nejsou zaklínadla, to všechno je k něčemu dobré! Na KAŽDÉ potravině, zelenině, bylince, ba i na plevelech je totiž něco dobrého. Je však třeba vědět CO a K ČEMU. K tomu poslouží i tato knížka, která přichází po publikacích KOŘENÍ PROTI CHOŘENÍ, VŠECHNO JE JEDlé a NEBUĎME KYSELÍ, BUĎME ZDRAVÍ.
Ačokča, amarant, azuki, cizrna, ganoderma, chlorella, jiogulan, kamut, kardamom, karkade, perila, quinoa, stevia… To nejsou zaklínadla, to všechno je k něčemu dobré! Na KAŽDÉ potravině, zelenině, bylince, ba i na plevelech je totiž něco dobrého. Je … číst dále
Není skladem
PPL - MAX 30 kg: 99,00 Kč
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL na Slovensko - MAX 30 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 49,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 20 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 20 kg: 69,00 Kč
Kód0174062
NakladatelstvíTriton
Počet stran392
Rok2013
EAN9788073876449X
Běžná cena s DPH 299 Kč
Ušetříte 150 Kč
149 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Průměrné hodnocení
100 %
Hodnoceno 1×
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
Podrobnosti
Vzpomínáte si ještě na publikaci Všechno je jedlé a Koření proti choření? Obě dvě jsme vám v minulých letech nabídli v našem knihkupectví a dnes bychom vás rádi upozornili na další skvělou knihu nejen stejného typu, ale také stejné autorky. Hanka Synková znovu přichází na pulty českých knihkupectví, a to s literaturou nazvanou Všechno je dobré. Už sám název napovídá, že se jedná o knihu podobného zaměření, jako jsme si už dříve oblíbili. Hanka Synková se narodila v roce 1960 a povězme si o ní jen tolik, že ji dnes známe nejen jako žurnalistku, ale také autorku básní a fejetonů, na své konto si také připsala několik písňových textů. Její nová kniha vyjde už 1. března, a tak si toto datum nezapomeňte poznačit do svých kalendářů. Knihkupectví Beletrie.eu vám samozřejmě titul Všechno je dobré nabídne mezi prvními. Nezapomeňte, že u nás si můžete nastavit Hlídacího psa. Jednoduše nám u knihy zanechte váš e-mail a my vás upozorníme, jakmile knihu budeme mít k dispozici. S námi vám skutečně žádná literatura neuteče. Kniha Všechno je dobré se věnuje zelenině, bylinkám a potravinám obecně. Hanka Synková v ní vysvětluje, které jsou na co dobré. Na každé potravině hledá jen to dobré a čtenářům poutavou formou popisuje, v čem je daná potravina dobrá a proč. S touto knihou tak ani vy nebudete mít problém rozpoznat to, co k něčemu skutečně je. Říká vám něco amarant, cizrna nebo třeba kardamom? To nejsou žádná zaklínadla. To vše v sobě skrývá něco dobrého a Hanka Synková vám to dokonale objasní. Tak právě o tom je publikace trefně nazvaná Všechno je dobré. Kniha vás svým obsahem jistě nezklame. Najdete v ní 392 užitečných stran a za jejich vydání vděčíme nakladatelství Triton, které se staralo o již zmíněný, dřívější titul Všechno je jedlé. Nenechte si ani vy ujít nejnovější literaturu, knihkupectví Beletrie.eu je tu pro vás.