Záhada Sedmi Ciferníků

Christie Agatha

V jedné z prvních knih anglické královny detektivek, vydané r. 1929, se trojice mladých přátel snaží odhalit pozadí nenadálé smrti svého kamaráda, notorického spáče. Pátrání je přivádí na stopu záhadných Sedmi Ciferníků... Co vlastně ta dvě slova znamenají? Tajemné pojmenování, které se objevuje v různých souvislostech, vzbudí u amatérských detektivů zvědavost, neboť se může stát klíčem k objasnění případu. Je však třeba být na pozoru: zdá se totiž, že vrahovi jedna oběť nestačí... Rozluštění, které čtenáři velká spisovatelka připraví, bude jako vždy velice nečekané.
V jedné z prvních knih anglické královny detektivek, vydané r. 1929, se trojice mladých přátel snaží odhalit pozadí nenadálé smrti svého kamaráda, notorického spáče. Pátrání je přivádí na stopu záhadných Sedmi Ciferníků... Co vlastně ta dvě slova … číst dále
Není skladem
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL - MAX 35 kg: 119 Kč
PPL na Slovensko - MAX 35 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 59,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 30 kg: 69,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 30 kg: 59,00 Kč
Kód0055102
NakladatelstvíKnižní klub
Počet stran256
Jazykčeština
Rok2012
Typ produktuVázaná kniha
EAN9788024235745
Běžná cena s DPH 249 Kč
Ušetříte 50 Kč
199 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Produkt nebyl hodnocen
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
Podrobnosti
Pokud si potrpíte na detektivní příběhy a máte rádi ty nejlepší z nejlepších, udělá vám knihkupectví Beletrie.eu radost i v měsíci srpen tohoto roku. Další kniha, která spadá mezi literaturu pro dospělé a krimi a detektivní příběhy, se jmenuje Záhada sedmi ciferníků. Autorkou této knihy není nikdo jiný než sama Agatha Christie, která doposud patří mezi nejprodávanější autory světa. Nakladatelství Knižní klub nám připravilo knihu Záhada sedmi ciferníků, která byla napsána již v roce 1929, a tak patří, dá se říct, mezi první knihy Agathy Christie. Kniha má celých 256 stran a jistě nás, stejně jako další knihy této autorky, nezklame. Co bychom si o autorce mohli říci? Agatha Christie se narodila v roce 1890 a je druhá na světě, co se týče počtu prodaných knih – doposud ji předstihl pouze William Shakespeare. Svoji první knihu vydala už v roce 1921 a od té doby vydala také nespočet dalších. Agatha Christie se poté, co získala základní vzdělání od svých rodičů, dala na kariéru zpěvačky. Odcestovala do Francie, kde studovala hru na klavír a právě zpěv, brzy však zjistila, že jí její tréma nedovolí pokračovat. V jejích literárních knihách velmi často vystupují dva detektivové – Hercule Poirot a také slečna Marplová. Mezi nejznámější detektivy této autorky patří například kniha Smrt na Nilu, dnes vám však nabízíme neméně vydařený příběh Záhada sedmi ciferníků. A na co že se můžeme těšit v této knize? Kniha vypráví příběh o třech přátelích, kteří společně pátrají a hledají pravdu o smrti svého kamaráda, který byl známý jako notorický spáč. Klíčem k objasnění případu se má stát záhadných Sedm Ciferníků, což u amatérských detektivů vzbudí ještě více zvědavosti. Jak celý příběh dopadne, podaří se smrt objasnit? Agatha Christie opět připravila překvapivé rozuzlení případu, které si v knize Záhada sedmi ciferníků můžete přečíst i vy. Neváhejte a dopřejte si další detektivku, která vás skutečně bude bavit.