Zápisky Georgie Nicolsonové
-11 %

Zápisky Georgie Nicolsonové

Rennisonová Louise

Souborné vydání tajných deníků těžké puberťačky Georgie Nicolsonové (On je fakt boží, To se mi snad zdá a Zmlkni, mozku!). Co v zápiscích najdete? Především její úporný boj s beďary, velikým nosem, hroznou ošklivostí a taky vám vylíčí všechny trable, které zažívá s malou sestřičkou Libby, nemožnými rodiči, kocourem Angusem, kamarádkami či sadistickými učiteli a spolužáky ve škole. Knížka, která rozhýbe bránice.
Souborné vydání tajných deníků těžké puberťačky Georgie Nicolsonové (On je fakt boží, To se mi snad zdá a Zmlkni, mozku!). Co v zápiscích najdete? Především její úporný boj s beďary, velikým nosem, hroznou ošklivostí a taky vám vylíčí všechny trable, … číst dále
Není skladem
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
Kód0001334
NakladatelstvíAlbatros
Počet stran568
Jazyk19
Rok2007
Typ produktuVázaná kniha
EAN9788000015972
Běžná cena s DPH 99 Kč
Ušetříte 11 Kč
88 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Průměrné hodnocení
40 %
Hodnoceno 1×
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
Technické parametry
Souborné vydání tajných deníků těžké puber´tačky Georgie Nicolsonové (On je fakt boží, To se mi snad zdá a Zmlkni, mozku!). Co v  zápiscích najdete? Především její úporný boj s be´dary, velikým nosem, „hroznou“ ošklivostí a taky vám vylíčí všechny trable, které zažívá s malou sestřičkou Libby, nemožnými rodiči, kocourem Angusem, kamarádkami či sadistickými učiteli a spolužáky ve škole. Knížka, která rozhýbe bránice.