Zbraně vlivu - Manipulativní techniky a jak se jim bránit

Cialdini Robert B.

Zbraně vlivu je dnes již téměř klasickou knihou o přesvědčování a manipulaci (nebo také vyhovění či persuasi). Autor v knize přináší odpověď na otázku, proč říkáme "ano", i když nesouhlasíme. Jeden z nejcitovanějších sociálních psychologů současnosti Robert Cialdini se více jak třicet pět let věnuje výzkumu vyjednávání, přesvědčování a problematice vyhovění. V rámci svého výzkumu se nechával inkognito najímat jako podomní obchodník, dealer drogistického zboží, prodejce automobilů nebo pracovník PR agentury. Absolvoval školení obchodních firem, kurzy prodejních dovedností, analyzoval postupy nejúspěšnějších prodejců. Výsledkem jeho neobvyklého úsilí je dokonalá pomůcka pro každého, kdo chce mít svůj život, ať již profesní či soukromý, pevně ve svých rukou. Kniha je určena všem těm, kteří odmítají být manipulováni, kteří chtějí porozumět tomu, v čem tkví síla přesvědčovacích taktik a hodlají se aktivně bránit. V knize se dozvíte: které psychologické principy ovlivňují, že řeknete "ano" jak fungují manipulativní techniky, které ovlivňují vaše rozhodování jak malý rozdíl ve formulaci požadavku stačí, aby mu bylo vyhověno jak si zachránit život při nehodě v davu lidí jak říci "ne" ...a mnoho dalšího Média o knize: "Cialdini využil svého porozumění lidské podstatě k vytvoření šesti pravidel, mocných zbraní vlivu. Odhalení těchto technik musí být provázeno varováním: mezi přesvědčováním a manipulací je tenká hranice, nepřekračujte ji!" – Charlotte Phillips, The Telegraph "Ačkoliv je síla účinku sociálního schválení tak zřejmá, zdá se, že ji mnoho firem a organizací vůbec nevyužívá.“ – Noah Goldstein, Psychology Today "Brilantní spojení teoretických konceptů sociální psychologie, experimentálních studií a příběhů ze života vysloužilo Cialdinimu věhlas po celém světě. Jeho nejslavnější kniha Influence se konečně dočkala i svého českého vydání."– PhDr. Stanislav Gálik, Masarykova univerzita O autorovi: Robert B. Cialdini, Ph.D. (1945) absolvoval univerzitní a postgraduální studia v oboru experimentální psychologie na Severokarolínské univerzitě a na Columbijské univerzitě. Je emeritním profesorem marketingu a psychologie na Arizonské státní univerzitě, současně byl jmenován řádným profesorem pro výzkum. Dr. Cialdini je též prezidentem Influence at Work, mezinárodní školicí a konzultační společnosti, která vychází z jeho průkopnického výzkumu v oblasti sociální psychologie a aplikuje je v podnikatelské sféře. Mezi její klienty patří např. Google, Microsoft, Cisco Systems, Bayer, Coca Cola, Kodak, Pfitzer, IBM, NATO a další.
Zbraně vlivu je dnes již téměř klasickou knihou o přesvědčování a manipulaci (nebo také vyhovění či persuasi). Autor v knize přináší odpověď na otázku, proč říkáme "ano", i když nesouhlasíme. Jeden z nejcitovanějších sociálních psychologů … číst dále
Skladem
Osobně v Praze:ihned
Přepravní společností:zítra
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL - MAX 35 kg: 119 Kč
PPL na Slovensko - MAX 35 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 59,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 30 kg: 69,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 30 kg: 59,00 Kč
Kód0057150
Jazyk19
NakladatelstvíJan Melvil publishing
Počet stran332
Rok2012
Typ produktuBrožovaná kniha
EAN9788087270325
Běžná cena s DPH 349 Kč
Ušetříte 99 Kč
250 Kč
Průměrné hodnocení
100 %
Hodnoceno 1×
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
Podrobnosti
V prodeji je kniha, která se řadí mezi psychologii osobnosti a kterou již nyní můžete objednávat v našem knihkupectví. Opět jde o něco zcela jiného, než na vás čeká v řadě ostatních titulů. My vám však rádi nabízíme literární speciality, a tak nepřehlédněte publikaci Zbraně vlivu – Manipulativní techniky a jak se jim bránit. Tuto literaturu vydalo nakladatelství Jan Melvil publishing a v 332 stranách se seznámíme s manipulací a přesvědčováním. Autorem knihy je navíc skutečný odborník. Robert B. Cialdini se narodil v roce 1945 a je absolventem oboru experimentální psychologie jak na Severokarolínské univerzitě, tak i na Columbijské univerzitě. Psychologie samotná ho však neopustila ani po konci studií, jde totiž nejen o profesora psychologie na Arizonské státní univerzitě, Robert B. Cialdini je ale také například prezidentem Influence at Work. Jde o mezinárodní společnost, která se zabývá školením a konzultací a vychází z výzkumu v oblasti sociální psychologie. A že je Robert B. Cialdini opravdovým odborníkem, o tom není třeba pochybovat. Proč? Protože právě Influence at Work spolupracuje s takovými firmami jako třeba Google či Microsoft. Už nemusíte váhat, zda knize Zbraně vlivu – Manipulativní techniky a jak se jim bránit věnovat svůj čas. Jde o publikaci, která vám jistě odpovídá na řadu zajímavých otázek a i vy se dozvíte to, co jste vždycky chtěli vědět. Robert B. Cialdini coby jeden z nejcitovanějších psychologů vám prozradí, jak fungují manipulační techniky a jak docílit toho, aby vaším požadavkům bylo vyhověno. Této problematice se věnuje již více než třicet pět let a vy ji můžete využít v různých oblastech vašeho života. Proč říkáme ano, když nesouhlasíme, a jak naopak říct ne? Poznejte manipulační techniky a nenechte sebou manipulovat. Kniha Zbraně vlivu – Manipulativní techniky a jak se jim bránit vám s tím pomůže.