Zůstaňte s námi

Šindelka Marek

Soubor osmi povídek a novel známého českého spisovatele, nositele Ceny Jiřího Ortena. Z titulní novely, zarámované oblíbeným sloganem televizního zpravodajství, ční osamělost ve dvou, kdy už si partneři nemají co říci, ale ústa se jim dosud pohybují. Skvěle napsané texty o lásce, sexu, zklamání, bezradnosti.
Soubor osmi povídek a novel známého českého spisovatele, nositele Ceny Jiřího Ortena. Z titulní novely, zarámované oblíbeným sloganem televizního zpravodajství, ční osamělost ve dvou, kdy už si partneři nemají co říci, ale ústa se jim dosud pohybují. … číst dále
Není skladem
PPL - MAX 30 kg: 129 Kč
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL na Slovensko - MAX 30 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 69,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 20 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 20 kg: 69,00 Kč
Kód0040329
NakladatelstvíOdeon
Počet stran160
Jazykčeština
Rok2011
Typ produktuVázaná kniha
EAN9788020713728
Běžná cena s DPH 229 Kč
Ušetříte 46 Kč
183 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Průměrné hodnocení
100 %
Hodnoceno 1×
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
Podrobnosti
Marek Šindelka je český spisovatel, který se narodil teprve v roce 1984. Přesto už má za sebou úspěšné knihy, které čtenáři najdou v českých knihkupectvích. Vydavatelství Lipnik vydalo v tomto roce knihu, která se jmenuje Chyba, a nyní pro změnu vydavatelství Odeon přichází s knihou další – Zůstaňte s námi. Zůstaňte s námi je titul, který patří mezi současnou českou literaturu a čtenářům nabídne 160 stran. Vychází v září tohoto roku a neměl by uniknout vaší pozornosti. Marek Šindelka v současné době studuje na Karlově univerzitě v Praze, a to konkrétně kulturologii na Filozofické fakultě. Má za sebou již několik nemalých úspěchů, z nichž jistě stojí za zmínku Cena Jiřího Ortena, kterou obdržel za svoji básnickou sbírku Strychnin. V roce 2008 vyšlo jeho dílo Chyba jako próza, Marek Šindelka však publikoval také v časopisech Host či Souvislosti. Kniha Zůstaňte s námi je plná textů, které Marek Šindelka píše od srdce a jednoznačně tím vyjadřuje svůj kladný postoj k světu a především tvůrčí práci. Jedná se o soubor osmi novel a povídek tohoto známého českého spisovatele. Jeho proslulost mu přineslo právě ono ocenění Jiřího Ortena, ovšem nejen to. Titulní novela knihy Marka Šindelky je zarámovaná také oblíbeným sloganem televizního zpravodajství. Vypráví o tom, jak lidé mohou být osamělí i přesto, že jsou na všechno dva. Přestože si nešťastný pár již nemá takřka co říct, jejich ústa se neustále pohybují. Marek Šindelka napsal originální text nejen o lásce a sexu, ale také zklamání a bezradnosti. Jestliže vedle zahraniční literatury oceníte také poctivou českou tvorbu, kniha Zůstaňte s námi je pro září tohoto roku, a já věřím, že nejen pro ně, tou literaturou, která si zaslouží vaši pozornost. Neopomeňte ani již zmíněnou knihu Chyba, která je knihou o rostlinách a identitě, v níž hlavní roli ztvárňuje botanik a pěstitel orchidejí Kryštof Warjak.